در تیم کاری خود حتما یک فرد با انرژی مثبت راه دهید

در تیم کاری خود حتما یک فرد با انرژی مثبت راه دهید

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

وجود فردی که به افراد تیم امید بدهد لازم و ضروری می باشد. چنین فردی را «مرد یا زن چسبی» می‌ نامند. هر تیم باید چنین فردی را داشته باشد چرا که این افراد همانند سوخت موتور کسب و کار عمل می کنند و در تیم انگیزه ایجاد می کنند. در ادامه مقاله درباره افراد چسب بیشتر برایتان خواهیم گفت.

امکان دارد مرد یا زن چسبی متخصص‌ ترین فرد یا بهترین فرد نباشد ولی با انرژی مثبت و مهارتی که دارد سبب می‌ شود افراد تیم بتوانند به بهترین وجه به وظایف خود عمل کنند و همیشه روی هدف سازمان متمرکز باشند.

جان اف. موری از معروف‌ ترین روانشناسان ورزشی دنیا می باشد. وی یکی از عوامل مهم موفقیت تیم را در داشتن ترکیب صحیح افراد برای افزایش اعتماد به‌ نفس می‌ داند. موری در این‌ باره می‌گوید:

«یکی از کلیدهای اعتماد به‌ نفس حمایت اجتماعی و مدل‌ سازی است. اگر شما در سازمان تیم خود برخی از مدل‌ های برجسته‌ را دارید که با فشارهایی مواجه هستند و گروه قادر نیست این مدل‌ ها را پیاده‌ سازی کند وقت آن رسیده است که مرد چسبی از خاصیت خود استفاده کند و تیم را به هم بچسباند.»

روانشناسی برای موفقیت در کار تیمی

چسب چیزی است که همه‌ چیز را با هم نگه می‌ دارد و زمانی که سفت شود می‌ توانید اطمینان پیدا کنید که وظیفه خود را در نگه‌ داشتن قطعات به‌ خوبی انجام داده و خواهد داد. افراد چسب ممکن است بهترین نباشند اما انعطاف‌ پذیر هستند و به دیگران کمک می‌ کنند تا بهترین شوند. آن‌ ها می‌ خواهند برنده شوند و هر کاری برای تیم انجام می‌ دهند تا به این هدف برسد.

 روانشناسی برای موفقیت در کار تیمی

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 6 بهمن 1396 ساعت: 0:55
برچسب‌ها :