ارائه رابط‌ کاربری جدید توسط گلکسی اس ۹ سامسونگ

ارائه رابط‌ کاربری جدید توسط گلکسی اس ۹ سامسونگ

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

UX به قابلیت‌ های نرم‌افزاری جدیدی اشاره دارد که شرکت سامسونگ در سیستم‌ عامل اندروید اعمال خواهد کرد. در همین راستا انتظار می‌ رود رابط‌ کاربری Samsung Experience 9.0 روی پرچم‌ داران سری «گلکسی اس ۹» اجرا شود.

طبق گزارشات بیان شده احتمال دارد که گوشی های گلکسی اس ۹ سامسونگ از رابط‌ کاربری جدیدی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنند البته این موضوع به طور رسمی تأیید نشده و تنها حدس و گمان می باشد.

گوشی های جدید اس 9 سامسونگ

پیش تر در همین نشریه اعلام کردیم که گوشی های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به ترتیب با نمایشگر ۵.۸ اینچی و ۶.۲ اینچی عرضه خواهند شد. همچنین در میزان حافظه‌ ی رم نیز گفتیم که  گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس از یک‌ دیگر متمایز خواهند بود در حالی‌ که مدل ۵.۸ اینچی به چهار گیگابایت رم مجهز شده است سامسونگ مدل دیگر را با رم شش گیگابایت ارائه می‌ دهد. پیش‌ بینی های صورت گرفته حاکی از آن است که کهکشانی جدید سامسونگ با فضای ذخیره‌ سازی پایه ۶۴ گیگابایت در دسترس قرار می گیرد و مدل «پلاس» در سه نسخه با ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه عرضه خواهد شد. گفته می شود این گوشی های سری جدید سامسونگ در تاریخ ۲۵ اسفن ۹۶ به شکل رسمی وارد بازار می شوند.

نویسنده : بازدید : 6 تاريخ : دوشنبه 9 بهمن 1396 ساعت: 8:53
برچسب‌ها :