تکلیف سرمایه گذاران در وضعیت بلاتکلیفی بازار!

تکلیف سرمایه گذاران در وضعیت بلاتکلیفی بازار!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

راهنمایی ملک شب عید

بازار ملک و املاک نیز مانند تمام بازارها همیشه بر یک منوال نیست و فراز و فرودهای بسیار دارد. صدالبته که این فراز و فرودها به خیلی از عوامل داخلی و خارجی نیز بستگی دارد. برنده کسی است که بداند در یک دریای متلاطم چگونه موج سواری کند، البته پس از اینکه تشخیص داد اصلا زمان به آب زدن هست یا خیر!
ش نیست. در این وضعیت برخی از سیاستگذاران کلان با براه انداختن موج های مصنوعی در بازار سعی در دادن شوک و رونق مقطعی آن دارند. مثلا وقتی شما به عنوان مشاور املاک ظرف مدت ۱۰ روز از ۴ نفر متفاوت تماس و درخواست خرید ۲۰۰ واحد یکجا را داشتید، می توانید مطمئن شوید که این تماس ها ادامه ی همان موجی است که جهت ترغیب سرمایه گذاران و خریداران براه انداخته اند تا اینطور نشان دهند که بازار راه افتاده است، بنابراین بازار در وضعیت بلاتکلیفی بسر می برد. در اینگونه مواقع به نظر نگارنده باید دید بازارهای دیگر در چه وضعی بسر می برند. اگر گزینه بهتری برای سرمایه گذاری نباشد، داشتن یک یا دو واحد در یک پروژه مطمئن هیچ ضرری برای سرمایه ما ندارد.
در پایان ذکر این نکته ضروری است که زندگی و لحظه لحظه هایش باارزش تر از آن است که شیرینی اش را به هر دلیلی به تلخی بکشیم. بنابراین به یاد داشته باشیم که سرمایه گذاری و سود و ضرر و پول و … به شرطی معنا می یابند که قبل از آن … زندگی کنیم و از هر لحظه آن لذت ببریم.

نگارنده ؛ بزرگمهر کیانی

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 6:52
برچسب‌ها :