مهار آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب


مهار آتش سوزی خودرو در پارکینگ ساختمان مسکونی

image

یک دستگاه خودروی سواری شب گذشته در پارکینگ یک ساختمان چهار طبقه مسکونی در خیابان دماوند دچار آتش سوزی شد.

به گزارش پایگاه خبری 125، ساكنان این ساختمان وقتی دود و شعله های آتش را كه از پاركینگ خارج می‌شد مشاهده كردند، بلافاصله در تماس با سامانه 125 كمك خواستند.
ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ ساعت 19:40 دقیقه دیشب آتش‌نشانان ایستگاه 93 را به خیابان دماوند، خیابان فتحنایی اعزام كرد.
یداله مددی افسر آماده منطقه 6 عملیات آتش نشانی تهران که همراه با نیروهای آتش نشانی در محل حادثه حضور یافته بود، در این باره گفت: یک دستگاه خودرو پژو 405 که در داخل پارکینگ یک ساختمان 4 طبقه مسکونی متوقف بود، به علت نامعلومی طعمه آتش سوزی شد.
وی اضافه کرد: زمانی که آتش نشانان در کوتاه زمان ممکن خود را به محل حادثه رساندند، خودرو سواری کاملا شعله ور بود و همچنین آتش در حال سرایت به قسمت های دیگر پارکینگ، انباری ها و نیز دو عدد سیلندر هوا که خطر انفجار آنها را تهدید می کرد، بود.
مددی اظهار داشت: آتش نشانان به سرعت به مقابله با آتش پرداخته و موفق شدند با استفاده از دو رشته لوله آب پرفشارآتش نشانی، آتش سوزی خودرو را مهار و نیز از سرایت آن به اطراف جلوگیری کردند و همچنین در ادامه عملیات خود هر دو سیلندر هوای موجود را سالم از محل حادثه خارج کردند.
وی علت بروز این حادثه را از سوی کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی اعلام و خاطرنشان کرد: دراین حادثه به هیچ یک از ساکنان این ساختمان مسکونی آسیب جانی نرسید و آتش نشانان همه سکنه ساختمان را به سلامت به بیرون ساختمان هدایت کردند.م6

عکس: مجتبی نی بند

print

1397/1/24 13:24:0

تعداد مشاهده:  205

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 23:02
برچسب‌ها :