مصدومیت شدید دو نفر در حادثه سقوط بالابر حمل مصالح

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب


مصدومیت شدید دو نفر در حادثه سقوط بالابر حمل مصالح

image

سقوط ناگهانی بالابر ویژه حمل مصالح از ارتفاع دریک پروژه ساختمانی، دو نفر را روانه بیمارستان کرد.

به گزارش پایگاه خبری 125، این حادثه ساعت 17:09 دقیقه دیروز توسط کارگران یک ساختمان در حال ساخت به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 55 این سازمان به محل حادثه واقع در کوی جنت آباد، خیابان شهید مخبری اعزام شدند.
حسین خرادمهر فرمانده آتش نشانان اعزامی در مورد این حادثه ناگوار اظهار داشت: مهندس ناظر ساختمان در حال ساخت به همراه یکی از کارگران در حال بازدید از محل گودبرداری و فوندانسیون سازه بودند که ناگهان بالابر ویژه حمل مصالح ساختمانی(وینچ برقی) به دلیل نامعلومی از ارتفاع 4 متری بر روی این دو نفرسقوط کرد و باعث مصدومیت شدید آنان شد.
وی افزود: در جریان این حادثه مهندس ناظر ساختمان که مردی 40 ساله بود از قسمت قفسه سینه و همچنین کارگر 55 ساله از ناحیه دست به سختی دچار مصدومیت و جراحت شدند.
این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان به سرعت در محل حادثه حاضر شده و پس از ایمن سازی محل، مهندس مصدوم را در حضور عوامل اورژانس بر روی برانکارد قرار داده و پس از ثابت نگه داشتن مصدوم، وی را از طریق نردبان به بالای گودبرداری و سطح زمین انتقال داده و سپس تحویل عوامل اورژانس دادند تا سریعا برای مداوا به بیمارستان انتقال یابد.
خرادمهر با اعلام این که کارشناسان آتش نشانی علت وقوع این حادثه را در دست بررسی قرار داده اند، تاکید کرد: نیروهای آتش نشانی با دادن تذکرات ایمنی لازم به کارگران و مسئولین ساختمان به ماموریت خود پایان دادند و به ایستگاه مراجعت کردند.م1

عکس: مرتضی خلقتی

print

1397/1/24 13:1:0

تعداد مشاهده:  227

نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 23:02
برچسب‌ها :