aa گرفتار شدن چاهکن در میان خروارها خاک چاه

گرفتار شدن چاهکن در میان خروارها خاک چاه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب


گرفتار شدن چاهکن در میان خروارها خاک چاه

image

چاهکن 52 ساله ای که بر اثر ریزش ناگهانی دیواره چاه در میان خاک های فرو ریخته، گرفتار شده بود با کمک آتش نشانان نجات یافت.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، با اطلاع این حادثه توسط مالک ساختمان در حال ساخت به سامانه 125، بی درنگ ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 15 بعد از ظهر دیروز آتش نشانان ایستگاه 93 و گروه امداد و نجات 12 این سازمان را به خیابان مدنی، خیابان حسینیان روانه کرد.
سعید فراهانی رئیس ایستگاه 93 آتش نشانی تهران که در محل حادثه حضور یافته بود، در این باره گفت: یک کارگر چاهکن درقسمت جلوی در ورودی یک ساختمان در حال ساخت مشغول حفر چاه جدید بود که به یکباره در عمق 3 متری، دیواره چاه ریزش کرد و این کارگر تا کمر در بین خاک ها بدام افتاد.
وی افزود: نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس ازایمن سازی محل، یکی ازنجاتگران را با استفاده از تجهیزات لازم به داخل چاه فرستادند تا اقدامات لازم برای رهاسازی او انجام دهد.
سعید فراهانی تصریح کرد: این نجاتگر پس از رسیدن به کارگر مصدوم و تثبیت کردن وی، با بکارگیری تجهیزات مربوطه و خاک برداری، این چاهکن را از میان خاک آزاد کرده و سپس با کمک دیگر آتش نشانان وی را به بالای چاه منتقل کرد.
رئیس ایستگاه 93 آتش نشانی با اعلام این که علت بروز این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: نیرو های آتش نشانی پس از انتقال فرد مصدوم به سطح زمین، او را برای انجام معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس حاضردر محل دادند.م6

عکس: مجتبی نی بند

print

1397/1/23 9:34:0

تعداد مشاهده:  214

نویسنده : بازدید : 0 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 23:02
برچسب‌ها :