خودرو سواری در پارکینگ آتش گرفت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


خودرو سواری در پارکینگ آتش گرفت

image

آتش سوزی خودرو سواری در پارکینگ ساختمان مسکونی در خیابان امام خمینی(ره) با حضور به موقع آتش نشانان قبل از گسترش و سرایت به اطراف مهار و خاموش شد.

به گزارش پایگاه خبری 125، این حادثه 10:43 دقیقه امروز توسط ساکنان این ساختمان به سامانه 125 اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 52 این سازمان به محل حادثه در خیابان امام خمینی(ره)، نرسیده به رودکی، کوچه خبازان اعزام شدند.
به گفته رحیم سلیمی فر رئیس ایستگاه 52 که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت: یک دستگاه خودرو سواری 206 به دلیل نامشخص دچار آتش سوزی شده بود.
وی اضافه کرد: هنگامی که به داخل پارکینگ در طبقه منفی یک ساختمان مسکونی رسیدیم دود زیادی تمام فضای پارکینگ را فراگرفته و به داخل طبقات ساختمان و واحدهای مسکونی نفوذ کرده بود.
سلیمی فر تصریح کرد: آتش نشانان که مجهز به دستگاه تنفسی شده بودند، درمیان دود غلیظ ناشی از آتش سوزی خودرو، وارد پارکینگ شدند و به سرعت با استفاده از لوله های آبرسان آتش نشانی به مقابله با آتش خودرو پرداختند و آن را در زمانی کوتاه خاموش کردند.
وی افزود: گروه دیگری از آتش نشانان همزمان به جستجو در طبقات پرداختند که خوشبختانه ساکنین قبل از رسیدن نیروها و در لحظات اولیه از ساختمان خارج شده بودند.
رحیم سلیمی فر با اشاره به این که خوشبختانه دراین حادثه به هیچ کس آسیب جانی نرسید، خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل حادثه، دودهای انتشاریافته در داخل ساختمان را به وسیله فن های فشار قوی تخلیه کردند و با ارائه تذکرات ایمنی به ماموریت خود پایان دادند.
علت وقوع این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.م5

عکس: مصطفی باقری

print

1397/3/30 15:24:0

تعداد مشاهده:  139

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت: 21:52

close
تبلیغات در اینترنت