استاد قانون جذب شوید و هرآنچه میخواهید را در زندگی خلق کنید | قسمت چهارم

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

رهاسازی یک فرایند طبیعی و جاری در قانون جاذبه است.
این توانایی در ذات ما وجود دارد. به همین دلیل، انجامش بسیار آسان است. شما هم مثل بقیه انسان‌های روی کره زمین، توانایی انجام این کار را دارید. در قسمت‌های قبلی، پیش‌نیازهای لازم برای استفاده از فرایند رهاسازی را با هم مرور کردیم. در این قسمت، روش استفاده از فرایند رهاسازی را با هم یاد می‌گیریم.

» به احساستان سلام کنید «

درست است که ما احساسات بد و افکار ناخوشایند را در طول روزهای زندگی‌مان تجربه می‌کنیم اما روش برخورد ما به شیوه‌ای است که هیچ‌گاه مسیری برای رها کردن آن باز نمی‎گذاریم. درست مثل این است که درون ما اتاقی با تنها یک درب وجود داشته باشد.

اجازه بدهید مثالی برایتان بزنم. تصور کنید به دلیل دیدن یک قبض که کل نقشه‌های پولی ماه بعد ما را نابود می‌کند، ناراحت و کمی عصبانی شده‌ایم. در چنین مواقعی ما احساساتمان را به دو قسمت با درصدهای مختلف، تقسیم می‌کنیم.

قسمت بسیار کوچک‌تر را بروز می‌دهیم. این بروز دادن در حدی است که اطرافیان ما هم متوجه این تغییر احساسی ما می‌شوند. اما قسمت بزرگ‌تر را به اتاق درونمان می‌فرستیم و درب را به رویش می‌بندیم. از آن‌ جایی که این اتاق، تنها یک درب ورودی دارد و درب خروجی در کار نیست، آن احساس همان جا می‌ماند.

حالا از شما می‌خواهم به درون‌تان بروید و درب اتاق را باز کنید. یکی از احساسات اسیر شده در این اتاق را که امروز می‌خواهید برگه آزادی‌اش را به دستش بدهید، انتخاب کنید. دستش را بگیرید و با هم از آن اتاق بیرون بیایید.

احساستان چطور است؟ از او نترسید یا از دستش عصبانی نباشید. این شما بودید که این احساس را در اتاق درونتان حبس کردید. او نیامده بود که بماند. حالا که احساستان را رو‌به‌روی خودتان دارید، خوب به آن نگاه کنید و به این سوال‌ها پاسخ دهید.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید چون هنوز عضو ویژه سوخت جت نشدید !

فقط اگر تصمیم جدی برای تحول زندگی‌تان گرفتید،عضو ویژه شوید...

عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

اعضای ویژه سوخت جت با تهیه حق اشتراک ماهیانهسالیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت میکنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت میکنند مثلِ :

 • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا – لینک
  کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
 • سوخت جت هفتگی
   هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود – لینک
 • مقالات اختصاصی
  هر هفته سه مقاله ویژه در کنار 1300 مقاله آرشیو ـ لینک
 • فایل های ضمیمه دوره های صوتی
  تمرین، کتاب و … هر جلسه از سری دوره های آموزشی #صفرتاصدویک – لینک
 • آرشیو پادکست های اختصاصی
  بیش از 20 فایل صوتی اختصاصی – لینک
 • تخفیفات ویژه فروشگاه
  برای خرید محصولات فروشگاه سوخت جت با قیمت استثنایی – لینک

...
نویسنده : بازدید : 13 تاريخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت: 21:52

close
تبلیغات در اینترنت