نجات کارگر جوان از میان شعله های سرکش آتش

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب


نجات کارگر جوان از میان شعله های سرکش آتش

image

آتش سوزی دو دستگاه کانکس در کارگاه ساختمان نیمه ساخته با حضور به موقع آتش نشانان و نجات کارگر جوان به خیر گذشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی کارگران یک ساختمان در حال ساخت با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی کانکس های کارگری، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت 12:20 امروز نیروهای عملیات ایستگاه های 43، 49 و گروه امداد و نجات 18 را به همراه خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در امیر آباد، شهرک والفجر اعزام کرد.
داود علیاری افسر آماده منطقه دو عملیات در این باره اظهار داشت: در محل حادثه یک برج در حال احداث دیده می شد که در کارگاه ساختمان آن آتش سوزی رخ داده بود.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشاهده شد دو کانکس که محل استراحت کارگران بود بر روی هم نصب و دچار آتش سوزی شده بود و شعله های سرکش آتش از خروجی های آن به بیرون زبانه می کشید.
علیاری تصریح کرد: در این حادثه، یکی از کارگران که درون کانکس شعله ور و سوزان محبوس شده بود با فریاد، خود را به پنجره حفاظ دار کانکس رسانده و درخواست کمک می کرد.
وی گفت: آتش نشانان بی درنگ محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری لوله های آبدهی تمام توان و سعی خود را برای نجات کارگر جوان به کار بستند و با برش حفاظ پنجره، در نهایت موفق شدند وی را از درون کانکس شعله ور به بیرون منتقل کنند.
این افسر آماده آتش نشانی تاکید کرد: در این حادثه آتش نشانان پس از نجات کارگر که از نقاط مختلف بدن دچار سوختگی شده بود، محل را ایمن سازی کردند و با ارائه تذکرات ایمنی لازم به ماموریت خود پایان دادند.م2

عکس: محمدمهدی هاتف

print

1397/4/2 15:35:0

تعداد مشاهده:  389

نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : دوشنبه 4 تير 1397 ساعت: 12:40

فهرست وبلاگ