مغازه ساندویچی شب هنگام دچار آتش سوزی شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


مغازه ساندویچی شب هنگام دچار آتش سوزی شد

image

یک مغازه ساندویچی(فست فود) به هنگام تعطیلی و در اولین ساعات بامداد امروز آتش گرفت و خساراتی به آن وارد شد.

به گزارش پایگاه خبری 125، رهگذران با مشاهده ی دود سیاهی که از لابلای کرکره ی این مغازه ی فست فود به آسمان بلند می شد، در تماس با سامانه 125 درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت 3:17 دقیقه ی بامداد امروز بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای 83 و 82 را به نازی آباد، مسیر شمال به جنوب خیابان رجایی اعزام کرد.
اصغر حاجی مهرابی فرمانده ی آتش نشانان اعزامی در مورد جزئیات این حادثه گفت: یک مغازه ساندویچی شب گذشته و درموقع تعطیلی آن به علت نامشخصی دچار آتش سوزی شد و دود ناشی از آن از لابلای درزهای دربسته این مغازه خارج می شد.
وی اضافه کرد: با توجه به تعطیل بودن مغازه و بسته بودن در آن و نیز عدم حضور مالک، آتش نشانان بناچاربا استفاده از دستگاه برش قسمتی از درکرکره ای این مغازه را برش داده و با استفاده از دستگاه های تنفسی وارد مغازه ی 40 متر مربعی مملو از دود شدند.
حاجی مهرابی در ادامه ابراز داشت: نیروهای آتش نشانی پس از قطع جریان برق، با استفاده از لوله های آبده مشغول خاموش کردن شعله های آتش شدند.
وی با اشاره به آتش گرفتن سقف کاذب و آشپزخانه این مغازه ساندویچی، تاکید کرد: این آتش سوزی سرانجام توسط آتش نشانان به سرعت مهار و خاموش شد و درادامه نیز وسایل سوخته شده و همچنین دودهای حاصله از این آتش سوزی به بیرون از مغازه تخلیه شد.
گفتنی است علت بروز این آتش سوزی از طرف کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.م7

عکس: حمید امدادی

print

1397/4/7 12:34:0

تعداد مشاهده:  81

...
نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : جمعه 8 تير 1397 ساعت: 8:45

close
تبلیغات در اینترنت