ترازوی دیجیتال بارکد زن محک تولید شد

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

روش اول جهت ثبت مشخصات : 1 - کلید صفحه را فشار داده و با استفاده از up و down صفحه ی مورد نظر را انتخاب نموده و مجدد کلید صفحه را فشار دهید ، 2 - سپس کلید تنظیم و ک را ...

3 - اگر نوع کالا تعدادی و غیر وزنی بوده کلید up را فشرده در این صورت پیام type number ظاهر می گردد ، یکی از کلید های حافظه را انتخاب نمایید .

4 - یکی از کلید ها را انتخاب نمایید ... ، 5 - با استفاده از دکمه های الفبا نام را وارد نمایید در این قسمت می توانید بارکد کالا را نیز در حافظه ی ترازوی دیجیتال ثبت نمایید .

6 - دکمه ی تنظیم را انتخاب نموده و با استفاده از دکمه ی ارقام قیمت واحد را ثبت نمایید .

روش دوم با استفاده دستگاه بارکد خوان مدل 15000BR می باشد : در این حالت نیازی به انتخاب کالا در حافظه ی ترازو نمی باشد ، با اسکن شدن بارکد توسط بارکد خوان ، ترازو دیجیتالی به صورت کاملا خودکار اولین حافظه ی خالی را یافته و و اطلاعات کالا را ثبت می نماید ، برای اجرای این بارکد کالا باید توسط بارکد خوان اسکن گردد .

1 - دکمه ی تنظیم و ک را فشار دهید تا ترازو در وضعیت دریافت نام کالا قرار گیرد ، 2 - زمانی که نوع کالا غیر وزنی و تعدادی است ، دکمه UP را انتخاب نمایید در این حالت بر روی نمایشگر ترازوی دیجیتال type number به نمایش در می آید ، 3 - توسط بارکد خوان بارکد کالا را اسکن نمایید ، 4 - دکمه ی تنظیم را انتخاب نمده و با استفاده از دکمه های ارقام قیمت واحد را وارد نمایید ، 6 - در آخر دکمه ی تنظیم را انتخاب نمایید .

حذف بارکد کالا از قسمت حافظه ی ترازو : 1 - دکمه ی صفحه را انتخاب نمایید و با استفاده از دکمه های up و down صفحه را انتخاب نموده و مجددا دکمه صفحه را فشار دهید ، 2 - دکمه ی تنظیم و حرف ک را انتخاب نموده تا ترازو دیجیتالی در حالت دریافت نام کالا قرار گیرد ، 3 - دکمه ی حذف را اجرا نمایید ، 4 - یکی از کلید های 1 تا 35 را انتخاب و حافظه ی کالای مورد نظر را اجرا نمایید .

دسترسی به قسمت قیمت کالا توسط سیستم بارکد خوان : اگر بارکد کالایی در قسمت حافظه ی ترازو دیجیتالی ثبت گردیده نیازی به انتخاب حافظه نمی باشد و به راحتی توسط بارکد خوان ، قیمت کالا به نمایش در می آید برای این امر بارکد کالا با دستگاه بارکد خوان قرائت می گردد .

امکان چاپ بارکد توسط ترازوی محک : ابتدا باید توسط کیبرد ترازو ارقام یک بارکد مشخص سپس بارکد چاپ گردد ، زمانی که جهت تعریف بارکد یک کالا در حافظه ی ترازوی دیجیتالی ، بارکد در دسترس نمی باشد ، می توان با استفاده از منو بارکد را با ثبت ارقام آن چاپ نمود ، سپس در زمانی که در منو تعریف حافظه قرار داریم بارکد توسط بارکد خوان اسکن می گردد .

1 - دکمه ی تنظیم و ب را انتخاب نمایید تا ترازوی محک 15000BR در حالت تنظیم و چاپ بارکد قرار گیرد ، در زمان ورود به منو پیام enter barcode ظاهر می گردد ، 2 - ارقام بارکد را از چپ به راست وارد نمایید ، 3  در این قسمت 12 رقم اصلی بارکد بدون check digit  بر اساس استاندارد ean13 را می توان توسط دکمه های ارقام وارد نمود ، سیزدهمین رقم ، کنترلی check digit بوده که نیازی به ثبت آن نیست ، 3 - با فشردن دکمه ی چاپ بارکد چاپ می گردد . ( از دکمه ی ac برای پاک نمودن بارکد و ثبت مجدد آن استفاده نمایید .)

حافظه های کالا در ترازو : تعداد صفحه های حافظه ی کالا از ده صفحه به 29 صفحه افزایش می یابد و به عبارت دیگر تعداد حافظه از 350 تا 1015 ارتقاء می یابد .

...
نویسنده : بازدید : 15 تاريخ : يکشنبه 10 تير 1397 ساعت: 23:05

close
تبلیغات در اینترنت