عملیات 125 برای نجات راننده ی محبوس در کامیونت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب


عملیات 125 برای نجات راننده ی محبوس در کامیونت

image

برخورد شدید دو دستگاه کامیونت با یکدیگر، مصدومیت راننده را در جاده خاوران رقم زد.

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از برخورد شدید یک دستگاه کامیونت یخچالدار با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت فوسو، راننده ی آن داخل خودرو محبوس شد که شاهدان حادثه برای نجات وی با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفتند و درخواست کمک کردند. ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱۷ روز گذشته زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه تیم نجات ۲ عازم جاده خاوران شرق، روبروی شهرک کاروان شدند.
حمیدرضا محسنی افسر آماده ی منطقه ۸ عملیات در این باره گفت: در پی برخورد شدید یک دستگاه کامیونت یخچالدار فوسو با یک دستگاه خودروی کامیونت، راننده 40 ساله درون خودرو محبوس شده و قادر به خروج از اتاقک نبود.
وی افزود: آتش نشانان بلافاصله ضمن اجرای ایمن سازی های اولیه در محل حادثه و نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی در جاده با رعایت نکات ایمنی و با استفاده از ابزار موجود، اقدام به فضا سازی در اتاقک کامیونت کردند.
وی خاطر نشان کرد: آتش نشانان در حضور عوامل اورژانس، راننده را که از ناحیه ی هر دو پا به شدت مصدوم شده بود از خودرو خارج کرده و برای ادامه ی مداوا تحویل عوامل پزشکی دادند.
وی بیان کرد: آتش نشانان پس از تحویل مصدوم به عوامل اورژانس، و تحویل خودرو به عوامل راهور، پس از شستشوی محل حادثه و تحویل آن به عوامل انتظامی، به عملیات خود پایان دادند.
علت این حادثه توسط عوامل راهور منطقه در دست بررسی است.م۸

عکس: آیدین سرور

print

1397/4/9 16:57:0

تعداد مشاهده:  167

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : يکشنبه 10 تير 1397 ساعت: 23:05

close
تبلیغات در اینترنت