سقوط بانوی 38 ساله از طبقه چهارم منزل مسكونی

ساخت وبلاگ


سقوط بانوی 38 ساله از طبقه چهارم منزل مسكونی

image

بانوی 38 ساله ای در حادثه سقوط از طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی به پایین به طرز ناباورانه ای از این حادثه جان سالم بدر برد.

به گزارش پایگاه خبری 125، وقوع این حادثه ساعت 13:25 دقیقه ظهر دیروز طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ نیروهای عملیات ایستگاه 5 و گروه امداد و نجات یک این سازمان را به محل حادثه واقع خیابان هلال احمر، کوچه قدمی رهسپار کرد.
علیرضا حسنی رئیس ایستگاه 5 آتش نشانانی تهران در مورد چگونگی وقوع این حادثه اظهار داشت: یك بانوی 38 ساله به علت نامعلومی از پنجره منزل خود در طبقه چهارم ساختمان مسكونی 4 طبقه ای به پایین افتاد که درمیان راه دربالای تابلوی تبلیغاتی مغازه طبقه همکف این ساختمان گیر كرد و درهمان مکان ماند.
وی اضافه کرد: این زن به رغم دستکم ده مترسقوط از ارتفاع، به طرز عجیبی از این اتفاق جان سالم بدربرده و زنده ماند.
حسنی در خصوص عملیات آتش نشانان و نجاتگران دراین حادثه اعلام کرد: نیروهای آتش نشانی با استفاده از تجهیزات مخصوص از جمله سبد نجات، نردبان دستی و طناب این بانوی آسیب دیده را با احتیاط از بالای تابلو تبلیغاتی مغازه به پایین منتقل کردند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به شکستگی ومصدومیت سر، دست و پا ی این بانو، تصریح کرد: آتش نشانان با توجه به آسیب دیدگی این زن، وی را جهت انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
وی تاکید كرد: آتش نشانان پس از دادن تذكرات ایمنی لازم به ساكنان به كار خود خاتمه داده و سپس به ایستگاه مربوطه بازگشتند.
گفتنی است درحال حاضرعلت بروزاین حادثه توسط کارشناسان منطقه 5 آتش نشانی و همچنین عوامل انتظامی منطقه در دست بررسی و تحقیق است.م5

عکس: محمد مهدی خدادادی

print

1397/4/31 12:50:0

تعداد مشاهده:  456

...
نویسنده : بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت: 19:33