آتش سوزی وانت بار در جایگاه سوخت گاز طبیعی به خیر گذشت

ساخت وبلاگ


آتش سوزی وانت بار در جایگاه سوخت گاز طبیعی به خیر گذشت

image

یک دستگاه خودرو وانت پیکان در آستانه ورود به جایگاه سوخت گاز طبیعی آتش گرفت اما این حادثه با مهار به موقع آتش به خیر گذشت.

به گزارش پایگاه خبری 125، شاهدان ساعت 14:59 دقیقه روز گذشته، وقوع ین حادثه را به سامانه 125 آتش نشانی تهران اطلاع رسانی کردند که بلافاصله با هماهنگی ستادفرماندهی این سازمان، نیروهای آتش نشانی ایستگاه 14 به محل حادثه در جایگاه سوخت رسانی گاز طبیعی ابن بابویه واقع در شهرری، بزرگراه شهید کریمی اعزام شدند.
به گفته ی توكل رمضانی فرمانده ی ایستگاه 14 آتش نشانی تهران، یك دستگاه خودروی پیكان وانت در قسمت ورودی جایگاه سوخت رسانی به علت نامعلومی از قسمت موتور دچار آتش سوزی شد.
وی اضافه کرد: آتش نشانان بلافاصله با رعایت نكات ایمنی و پس از قطع برق و گاز خودرو، با استفاده از یک رشته لوله آبدهی مشغول عملیات شدند و آتش سوزی خودرو را پیش از گسترش بیشتر به اطراف و درهمان قسمت شروع آن در موتور خودرو خاموش کردند.
این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که علت وقوع این حادثه توسط کارشناس منطقه تحت بررسی است، خاطرنشان کرد: دراین حادثه جایگاه سوخت هیچ خسارتی ندید و آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل محل، تذكرات ایمنی لازم را به مالك خودرو گوشزد کردند.م7

عکس: امیر واحدی

print

1397/4/31 11:51:0

تعداد مشاهده:  186

...
نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : دوشنبه 1 مرداد 1397 ساعت: 19:33