فراری بهتر است یا لامبورگینی؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

 فراری و لامبورگینی جرء خودروهای ایتالیایی اسپرت به حساب می آیند. معمولاً ایتالیایی ها به صورت هنرمندانه و بسیار با ظرافت بر روی خودروهای شخصی کار می کنند. در دید آن ها این خودروها چیزی فراتر از اتومبیل هستند و در واقع نشان دهنده سلیقه فردی می باشند.

زمانی که خودروهای کراس اوور و شاسی بلند وارد دنیای بازار شدند، لامبورگینی نیز اقدام به رونمایی از مدل او روس شاسی بلند در سال ۲۰۱۷ کرد. با این وجود خودروسازی فراری اقدام به ساخت چنین شاسی بلندی نکرده است. این خودروها از نظر ظاهر به شکل زیبایی طراحی شده اند.

<font color='#ff0000'>فراری</font> و لامبورگینی

فراری در سال ۱۹۲۹ توسط یک کارآفرین و راننده مسابقات ایتالیایی با نام انزو فراری بنیان نهاده شد. این شرکت ابتدا به قصد تولید خودروهای مسابقه ای مشغول کار شد اما از سال ۱۹۴۷ وارد مقوله ساخت خودروهای جاده ای شد.

تفاوت فراری و لامبورگینی

این خودرو هنوز هم دارای یک تیم فرمول قوی است و در مسابقات حضور فعال دارد. این شرکت با فروش خودروهای جاده ای کالیفرنیا و پورتوفینو توانسته همچنان قدرت خود را حفظ کند.

فراری و لامبورگینی

لامبورگینی توسط فردی به نام فروچیو لامبورگینی ثروتمند که اتفاقاً او نیز یک کارآفرین است، بنیان نهاده شد. این خودروسازی در سال ۱۹۶۳ با هدف رقابت با فراری و برندهای لوکس وارد بازار شد. نماد این خودرو در مسابقات گاو وحشی است و در مسابقات فرمول یک حضور دارد. البته گفتنی است که در این مسابقات به قدرتمندی فراری نرسیده است.

فراری و لامبورگینی

این خودروسازی نیز بسیاری از خودروهای اسپورت و لوکس را مانند میورا، کاتاچ و مورسیالاگو را تولید کرده است. گران قیمت ترین خودروی تولیدی لامبورگینی نسخه وننو بود که برابر ۴.۵ میلیون دلار قیمت دارد.

فراری و لامبورگینی

تفاوت نظر درباره انتخاب این دو خودرو بسیار است. بیشتر افراد فراری را برای مسابقات ترجیح می دهند اما افراد زیادی نیز چهره هجومی و جذاب لامبورگینی را می پسندند.

منبع : آرگا

برچسب :

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : دوشنبه 22 مرداد 1397 ساعت: 22:45
برچسب‌ها :