معدل داوطلبان در کنکور ۹۸ تاثیر مثبت خواهد داشت

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تاثیر, مثبت, معدل, در کنکور, 98

حرف آخر

براساس آخرین تصمیم‌گیری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور نمایندگان سازمان سنجش و وزارت علوم مقرر شد تا سهم معدل, در کنکور, ۹۸ به صورت مثبت, اعمال شود.

 

حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره تاثیر, قطعی معدل, در کنکور, 98 اظهار کرد: امروز در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نمایندگان سازمان سنجش و وزارت علوم حضور داشت,ند که به بررسی این مسئله پرداختیم و مقرر شد تا توصیه این کمیسیون مبنی بر تاثیر, مثبت, معدل, برای کنکور, 98 لحاظ شود.

وی افزود: شورای سنجش و پذیرش دانشجو دو هفته فرصت دارد تا این مسئله را بررسی کرده و نظر خود را درباره وضعیت تاثیر, معدل, در کنکور, 98 اعلام کند.

همچنین قاسم احمدی لاشکی عضو دیگر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره گفت: با نگاه بسیار خوب و مثبت,ی که امروز در بین اعضای کمیسیون آموزش، وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش وجود داشت, باید بگویم که داوطلبان, کنکور, 98 با آرامش خاطر و با نگاه به آن که تاثیر, معدل, در کنکور سال آینده به صورت تاثیر, مثبت, لحاظ خواهد,شد، با برنامه‌ریزی به مطالعه خود بپردازند.

انتهای پیام/

تاثیر مثبت, معدل در کنکور 98

منبع خبرگزاری تسنیم

نوشته معدل داوطلبان, در کنکور ۹۸ تاثیر مثبت خواهد, داشت, اولین بار در سایت رسمی و مرکزی انتشارات کنکور حرف آخر. پدیدار شد.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : پنجشنبه 15 آذر 1397 ساعت: 12:20

close
تبلیغات در اینترنت