راه و روش های همسریابی در ایران

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

همسریابی,

معرفی انواع راه و روش های همسر گزینی

مقدمه
یکی از مهم ترین انتخاب های زندگی هر فردی انتخاب همسر مناسب برای آینده اش می باشد که راه و روش پیدا کردن فرد مناسب ارتباطی مستقیم با همین موضوع دارد که در ادامه انواع راه ها و روش های همسر یابی را بررسی کنیم.

 مجردها
شاید شما هم از اون دسته از افرادی باشید که هنوز ازدواج نکردید و مجرد هستید و قصد ازدواج دارید یا در ازدواج قبلیتون شکست خوردید و قصد اینو دارید که ازدواج مجدد کنید.
جالبه بدونید تعدادتون زیاده چون طبق آمارهای رسمی بیشتر از ۱۲ میلیون جوان در کشور داریم که مجرد هستند و از این تعداد بسیاری به دلیل پیدا نکردن نیمه گمشدشون ازدواج نکردند.

آشنایی در محیط بیرون
در قدیم ازدواج ها بیشتر فامیلی و سنتی بود ولی با گذشت زمان و تغییر شرایط و فرهنگ جوان ها دیگر در دانشگاه ها ، کافه ها ، مکان ها تفریحی ، پارک ها و جاهای دیگر همدیگر رو ملاقات میکردند و پس از آشنایی ازدواج میکردند.

آشنایی در فضای مجازی
با ظهور اینترنت و ارتباطات فصل جدیدی در آشنایی و روابط شکل گرفت به گونه ای که سایت ها ،شبکه های اجتماعی و مجازی به سرعت مورد استقبال مردم قرار گرفت به گونه ای که در کشور خودمان ایران, بیش از ۴۰ میلیون کاربر اینترنت داریم.

سایت های همسریابی,
در این میان سایت های همسر یابی موقت و دائم زیادی شروع به فعالیت کردند که افرادی که از شهرهای مختلف ثبت نام کردند رو به نیمه های دیگه معرفی میکنند. افراد متقاضی با ورود به این سایت ها و پر کردن فرم ثبت نام و مشخصات ، علایق خودشون و خواسته هاشون از طرف مقابل رو بیان میکنند.
در حال حاضر بیشتر از ۳۰۰ سایت همسریابی, در اینترنت وجود دارد که معروفترین این سایت ها همسان گزینی تبیان تنها سایتی است که بصورت رسمی از طرف دولت معرفی و فعالیت میکند. در این بین سایت های دیگری مثل همسان ، شیدایی ، دو همدم ، حافظون ، آغاز نو ، هلو ، توران ، آناهیتا ، نازیار و … بدون داشتن مجوز مشغول فعالیت هستند و کاربران زیادی نیز دارند.

...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 17 آذر 1397 ساعت: 14:40

close
تبلیغات در اینترنت